Agentura Median a předvolební průzkumy k volbám dělané na zakázku k ovlivňování veřejného mínění.

Median, s.r.o. Národních hrdinů 73 Praha 9 Dolní Počernice

Pokud nevíte k čemu takové předvolební průzkumy k volbám slouží, tak vězte, že slouží k ovlivňování veřejného mínění. To co vám ukazuje nějaký graf nemusí být pravda. Cílem však je, aby si lidé mysleli, že to pravda je a podle toho volili.

Abyste si to lépe představili tak si musíte uvědomit, že pokud budete klást otázku „zvažujete vegetariánství“? v obchodě s uzeninou, tak je vám jasné, jakých odpovědí se vám dostane. Podobných odpovědí by se vám dostalo i v cukrárně, pokud byste se ptali, jestli by lidé souhlasili s výrazným omezením cukru v jejich dietě.

Je potřeba si uvědomit, že podobným způsobem jsou dělány předvolební průzkumy k volbám. Samozřejmě, že připadá v úvahu i možnost, že je to placená účelová totální lež na zakázku.

Tady bych apeloval hlavně na politické strany a hnutí, aby tyto lži nepomáhali těmto bezcharakterním lidem šířit. Udělejte si svůj průzkum a ten pak veřejně na svých stránkách nebo Facebooku zveřejňujte. Pozor, ale nemyslím tím, abyste si najali agenturu, je potřeba poslat s formuláři do ulic vlastní lidi.

Vůbec nechápu, co ti vaši volební manažeři dělají. Pravděpodobně jsou, jak se anglicky říká „out of ideas“.

Zdá se mi i poněkud hloupé, že těmto vylhaným průzkumům nekteří lídři i věří.

Kdo je za agenturou Median?

Je to Mgr. PŘEMYSL ČECH, dat. nar. 22. října 1959Lamačova 911/29, Hlubočepy, 152 00 Praha 5

A vždy měl firmy (stále má) s předmětem podnikání truhlářství, podlahářství,Provádění staveb, jejich změn a odstraňování, výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, zemědělství.

Třeba zde EZRI, s.r.o. https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysledky?subjektId=78299&typ=PLATNY

Research Technology Laboratory, s.r.o. https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysledky?subjektId=82560&typ=PLATNY

A nakonec MEDIAN, s.r.o. I tam má předmět podnikání: truhlářství, podlahářství, zemědělská výroba, výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysledky?subjektId=442711&typ=PLATNY

Firmu MEDIAN, s.r.o. snad nemůžete brát vážně v předvolebních průzkumech!