Už vám to začíná pomalu docházet?

Ernst Wolff české titulky

Jede se podle plánu, tady je vysvětlující video. Všechny tyto strany tento plán podporují. ANO,ČSSD,KDU-ČSL,TOP 09, ODS, Piráti, STAN, KSČM. Nikdy vám nebylo divné, že nic neudělali, že byli proti vlastním lidem a národu a tento národ tyranizovali a jestě se v tom sadisticky vyžívali?

Je potřeba abyste si uvědomili, že to není očkovaní proti neočkovaným. Stále se snáží nás rozdělovat propagandou, protože se bojí jednoty lidí!

Je používána stará taktika rozděl a panuj (latinsky divide et impera) vychází z poznání, že znesvářené a rozdělené skupině se vládne snáze než skupině semknuté a vnitřně jednotné. Touto zásadou se řídili a řídí zejména účastníci politického boje, kteří se snaží vyvolat mezi svými protivníky nesváry a rozbroje, aby je pak mohli jednotlivě snadněji porazit a ovládat. To se samozřejmě neděje pouze v ČR ale celosvětově.

Máme šanci u voleb uklidit chlév a vyházet hnůj, udělejte to a nevolte odpad: ANO, ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, ODS, Piráti, STAN, KSČM.

Podívejte se na to video a najednou vám bude vše dávat smysl a uvidíte, jak vše krásně do sebe zapadá. Proto nepodporujte ty, kteří to u nás podporují!